Хамелеон, хореографічна студія у Кам'янці-Подільському

Весільні постановки

15:00 - 18:00
Закрито

Уже незабаром розпочинається весільний сезон, який передбачає насичену, клопітку підготовку для молодят.

Перший весільний танець є важливою складовою цілісної події, молодята приділяють велику увагу постановці, створенню композиційно гарного номера.

Хореографи студії «Хамелеон» навчать танцювати всіх охочих та допоможуть створити незабутню композицію, яка запам’ятається і молодятам, і гостям.

Якщо ви ніколи не займалися танцями, але бажаєте створити незабутню композицію, яка принесе вам задоволення, то вам саме до нас. Хореограф допоможе визначитись зі стилем танцю, адже закохані не завжди вибирають класичний вальс, може бути й танго, румба, диско, полька, сальса, ча-ча, хіп-хоп та інші напрямки танцювального мистецтва.

Якщо молодята мають уявлення про хореографічну постановку та мають підготовлені робочі матеріали: музику, зразок танцю, ідею, стиль, то весільна постановка буде коштувати на 100 грн меньше.

Ідея створювати весільні флешмоби це вже давно не новинка, а розповсюджена родзинка весілля. Для охочих долучити дружок, дружбів тагостей до створення атмосферного свята надаються послуги постановки весільного флешмобу в Кам’янці. У подарунок ви отримуєте 1 репетицію за місціем проведення свята.

Якщо ваше весілля це добре продуманий злагоджений механізм і у вас всі деталі важливі, можна скористатись комплексними послугами та спільними зусиллями створити перший танець та весільний флешмоб. У подарунок від хореографа постановка для малюків, які можуть виконувати роль янголят або інших персонажів, розсипати пелюстки квітів під час танцю та максимально яскраво доповнять дійство. 

Якщо ваші дружби та дружки не надто вправні танцюристи і не відчувають музику, але як відомо всім їм доведеться постійно проявляти кмітливість в танцювальних конкурсах, то хутчіш в «Хамелеон» на індивідуальні заняття.

Пропозиція руки та серця вже давно перестала бути традиційною, і для того, щоб отримати згоду, потрібно добряче постаратись. Танцювальний флешмоб допоможе розтопити серце навіть неприступної дівчини. Звертайтесь, і ми разом створимо номер за індивідуальним вподобанням. Ваша пропозиція руки та серця буде неповторна.

Наше відео
Ще відео