За одинадцять років існування школа танців у Кам'янці "Хамелеон" має у своєму арсеналі ряд вагомих здобутків.

У 2011 році вихованці "Хамелеону" вибороли: I місце на конкурсі "Веселковий розмай" у м. Кам’янці-Подільському, II місце на Міжнародному багатожанровому фестивалі мистецтв "Art Talent Fest" у м. Києві, III місце на Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі для дітей та молоді "Галицькі Фрески" у м. Тернополі.

У 2012 році: II місце на III Всеукраїнському дитячому танцювально-вокальному фестивалі "Briliant" м. Київ та III місце на конкурсі "Art Talent Fest" м. Київ за номер "Сонце, море, пляж, пісок" в програмі естрадний танець - сучасна хореографія.

У 2013 році: місце на конкурсі "Art Talent Fest" м. Київ, участь у дебют параді, I місце на фестивалі у Греції.

2014 рік уже приніс колективу достойні перемоги та просунув їх на щабель вище у підкорені танцювальних вершин. Влітку вихованці "Хамелеону" зуміли гідно показати себе у Болгарії та Італії. Отримали можливість познайомитись з культурою інших країн та представити Україну, Кам'янець-Подільський, свою танцювальну студію на фестивалях, що дало поштовх для подальщої наполегливої роботи.

В м. Несемр, Болгарія, відвідали XIV Міжнародний дитячий фестиваль "Сонце-Радість-Краса", де хамелеони змагалися з 3,5 тисячами учасників із 11-ти країн світу та вибороли II місце. На Міжнародному Фестивалі-Конкурсі "Рожеві ночі на Адріатичному морі" м. Ріміні Італія колектив здобув I місце.

"Хамелеон" у 2015 році виборов II місце на "Folk-Fest" - "Нетлінна спадщина глибин Дністра" Кам'янець-Подільський район. Взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Зіркова хвиля" у місті Львові та отримали II місце.

XI Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв "Art Talent Fest - 2016» зібрав понад 8 тисяч учасників з України та закордону, серед яких контемп "Не твоя війна" приніс I місце, а hip-hop "Вуличне мистецтво" - II місце.

XIII Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв "Art Taltnt Fest 2017", який зібрав на своїй сцені українських учасників та із закордону. Щорічно фестиваль працює у п’яти жанрах: театральний, театр мод, вокальний, інструментальний та хореографічний.

Кам’янець-Подільський на фестивалі представляла хореографічна студія "Хамелеон", яка уже декілька років поспіль посідає призові місця на "Art Talent Fest".

2017 рік став не винятком, номер "Гуцульські витребеньки" посів II місце у номінації "Народний танець (стилізований танець)"; номер "Фантасмагорія театру" виборов також II місце, але у номінації "Естрадний танець (бродвейський джаз)".

2018 рік розпочався із перемог, стали лауреатами I премії, 5 вікова категорія (змішана), народна стилізація та лауреатами I премії, 3 вікова категорія (старша), сучасний танець на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості "Долина надій 2018". На фестивалі представляли: "Вуличне мистецтво", "Гуцульські витребеньки", "Не твоя війна" та "Фантасмагорія театру".

У вересні 2018 року хореографічна студія "Хамелеон" стали учасниками фестивалю "Королівський смак FEST", що проходив у міста Кам'янець-Подільський. На фестивалі було представлено 3 танці різних вікових груп, різних стилів та напрямків: "Гуцульські витрибенькі", "Танець карамельок", "Танго". Вибороли подарунковий сертифікат на суму 2 тисячі гривень.

30 вересні 2018 року у місті Яремче проходив найбільший танцювальний Всеукраїнський фестиваль Західної України "Exclusive Fest". Місто Кам’янець-Подільський на фестивалі представляла хореографічна студія "Хамелеон" під керівництвом Усової Ольги. Хореографічна студія "Хамелеон" у складі 4 вікових груп, зуміла продемонструвати дуже високий рівень. За підсумками фестивалю танцювальний колектив виборов 4 перших місця: в категорії "Продакшн змішана вікова категорія стилізований народний танець" постановка "Гуцульські витребеньки" - I місцев категорії "Продакшн сучасна хореографія kids" - "Майстерня карамельок" - I місцекатегорія "Формейшен сучасна хореографія adults" постановка "Струни мистецтва" - I місцекатегорія "Сучасна хореографія формейшен teens" постановка "Барви життя" - I місце. Також колектив отримав головну нагороду фестивалю - кубок "Exclusive Fest".

18 травня 2019 року у місті Коломия проходив Всеукраїнський фестиваль з естрадної, народної та сучасної хореографії "Коло-Фест". Хамелеони зуміли показати достойний результат та отримати три перших місця та Гран-прі фестивалю: I місце "Майстерня карамельок" в категорії "Продакшн Kids", сучасна хореографія; I місце "Страусине Dance party" в категорії "Продакшн Kids", вільний танцювальний стиль; I місце "Фантасмагорія театру" категорія "Teens", сучасна хореографія; Гран-прі "Магія Африки".

9 лютого у культурній столиці нашої країни, у місті Львові, відбувся чемпіонат України з хореографічного мистецтва "Golden kids". Хореографічна студія "Хамелеон" на чемпіонат приїхала із трьома постановками: молодша група "Страусине Dance Party", середня група "Магія Африки" та старша "Зіграємо по-дорослому?". За результатами "Хамелеон" привіз з Львова три перших місця та Гран-прі чемпіонату.

11-13 грудня 2020 року у місті Кам'янці-Подільському на VIII Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі "GRANDFEST WINTER" середня вікова категорія виборола почесне I місце у номінації "Сучасна хореографія (джаз-фанк)". Старша вікова категорія виборола I місце у номінації "Сучасна хореографія (бродвей)". Молодша вікова категорія посіла II місце у номінації "Сучасна хореографія (диско)".