Хамелеон, хореографічна студія у Кам'янці-Подільському

Ми вміємо відпочивати

15:00 - 18:00
Закрито

Чемпіонат України з хореографічного мистецтва "Golden kids" - Львів

8-9 лютого хамелеончики провели вікенд у культурній столиці України - Львові. Хто, як не ми, уміємо отримувати задовлення від життя усюди й завжди: театри, майстер-класи, історичні пам'ятки культури, огляд вищих начальних закладів і головне перемога та звання чемпіонів!

Всеукраїнський фестиваль "Коло-фес" - Коломия

Одноденна поїздка у місто Коломию не могла завершитись тільки виступом. Хамелеончики спільно погуляли центром міста, відвідали музей Писанкового розпису.

Флешмоб на ваше свято

Після яскравого привітання з Днем народженням - танцювальним флешмобом, хамелеончики розважались у дружній атмосфері. Та продовжували створювати імпровізоване флешмоби для присутніх.

X фестиваль "Фортеця Фест"

Хамелеони вміють і гарно відпочивати. X фестиваль "Фортеця Фест" об'єднав прихильників Монатіка та подарував позитивний заряд для подальших концертів.

«ArtTalentFest-2016» - Київ

Після здобуття I та II місця на XI Міжнародному багатожанровому фестивалі мистецтв «ArtTalentFest-2016», можна й розслабитись. Прогулянка Києвом!!!

DSC00897DSC00899

Ми вміємо відпочивати, фото-1
Ми вміємо відпочивати, фото-2


"Зіркова хвиля" - Львів 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Зіркова хвиля" та місто Львів затримало хамелеончиків на декілька днів. За цей час погуляли найвизначнішими місцями міста, відвідали майстер-клас по виготовленню цукерок та провели незабутній вікенд у культурній столиці країни. Найголовніше, що вибороли II призове місце.

8

1

Ми вміємо відпочивати, фото-3
Ми вміємо відпочивати, фото-4 Ми вміємо відпочивати, фото-5
Ми вміємо відпочивати, фото-6
Ми вміємо відпочивати, фото-7
Ми вміємо відпочивати, фото-8

Поряд із виснажливими репетиціями та запальними виступами діти та батьки з Ольгою Леонідівною встигають розважитись та пізнавати красу різних країн Європи. Поїздка на фестиваль у Ріміні супроводжувалась відвідуванням столиці Венгрії − Будапешту, культурного центру Італії − Венеції, республіки Сан-Маріно. Атракціони «Міробіландія» зарядили позитивом команду «Хамелеон».

Болгарія 

1

Ми вміємо відпочивати, фото-9
Ми вміємо відпочивати, фото-10

Італія

IMG_2697італія 3

Греція

DSCN1902греція3

греція

Наше відео
Ще відео