Чемпіонат України з хореографічного мистецтва "Golden kids" - Львів

8-9 лютого хамелеончики провели вікенд у культурній столиці України - Львові. Хто, як не ми, уміємо отримувати задовлення від життя усюди й завжди: театри, майстер-класи, історичні пам'ятки культури, огляд вищих начальних закладів і головне перемога та звання чемпіонів!

 

Всеукраїнський фестиваль "Коло-фес" - Коломия

Одноденна поїздка у місто Коломию не могла завершитись тільки виступом. Хамелеончики спільно погуляли центром міста, відвідали музей Писанкового розпису.

Флешмоб на ваше свято

Після яскравого привітання з Днем народженням - танцювальним флешмобом, хамелеончики розважались у дружній атмосфері. Та продовжували створювати імпровізоване флешмоби для присутніх.

X фестиваль "Фортеця Фест"

Хамелеони вміють і гарно відпочивати. X фестиваль "Фортеця Фест" об'єднав прихильників Монатіка та подарував позитивний заряд для подальших концертів.

 

«ArtTalentFest-2016» - Київ

Після здобуття I та II місця на XI Міжнародному багатожанровому фестивалі мистецтв «ArtTalentFest-2016», можна й розслабитись. Прогулянка Києвом!!!

DSC00897   DSC00899

DSC00909

DSC00906


"Зіркова хвиля" - Львів 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Зіркова хвиля" та місто Львів затримало хамелеончиків на декілька днів. За цей час погуляли найвизначнішими місцями міста, відвідали майстер-клас по виготовленню цукерок та провели незабутній вікенд у культурній столиці країни. Найголовніше, що вибороли II призове місце.

8

1

7

4   2

3

6

5 


Поряд із виснажливими репетиціями та запальними виступами діти та батьки з Ольгою Леонідівною встигають розважитись та пізнавати красу різних країн Європи. Поїздка на фестиваль у Ріміні супроводжувалась відвідуванням столиці Венгрії − Будапешту, культурного центру Італії − Венеції, республіки Сан-Маріно. Атракціони «Міробіландія» зарядили позитивом команду «Хамелеон».

 


 Болгарія 

 1

2

3

 


Італія

IMG_2697  італія 3


Греція

DSCN1902  греція3

греція