9 лютого у культурній столиці нашої країни, у місті Львові, відбувся чемпіонат України з хореографічного мистецтва "Golden kids".

У Львівському державному палаці естетичного виховання зібрались учасники з різних куточків України. Боротись за призові місця чемпіонату "Golden kids" приїхали учасники з міст: Вінниці, Івано-Франківська, Львова, Києва, Чернівців, Збаража, Виноградова та інших населених пунктів країни. Кам’янець-Подільський на чемпіонаті представляла хореографічна студія "Хамелеон".

Оцінювали конкурсантів запрошені професійні хореографи, ліцензовані, незалежні, визнані авторитети у своїй галузі: Степан Місюрка, Христина Заяць, Андрій Романюк.

Хореографічна студія "Хамелеон" на чемпіонат приїхала із трьома постановками: молодша група "Страусине Dance Party", середня група "Магія Африки" та старша "Зіграємо по-дорослому?".

"За всі роки, ми вперше бачили стільки учасників на одній сцені, на розгляд суддям було представлено близько півтори сотні хореографічних номерів", - зазначає керівник студії "Хамелеон" Ольга Усова.

За результатами чемпіонату, ми впевнено можемо говорити, що кам’янецькі танцюристи вкотре довели свою професійність та наполегливість. "Хамелеон" привіз з Львова три перших місця та Гран-прі чемпіонату.