За шість років існування школа танців у Кам'янці «Хамелеон» має у своєму арсеналі ряд вагомих здобутків.

У 2011 році вихованці «Хамелеону» вибороли: I місце на конкурсі «Веселковий розмай» у м. Кам’янці-Подільському, II місце на Міжнародному багатожанровому фестивалі мистецтв «Art Talent Fest» у м. Києві, III місце на Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі для дітей та молоді «Галицькі Фрески» у м. Тернополі.

У 2012 році: II місце на III Всеукраїнському дитячому танцювально-вокальному фестивалі «Briliant» м. Київ та III місце на конкурсі «Art Talent Fest» м. Київ за номер "Сонце, море, пляж, пісок" в програмі естрадний танець - сучасна хореографія.

У 2013 році: I місце на конкурсі «Art Talent Fest» м. Київ, участь у дебют параді, I місце на фестивалі у Греції.

2014 рік уже приніс колективу достойні перемоги та просунув їх на щабель вище у підкорені танцювальних вершин. Влітку вихованці «Хамелеону» зуміли гідно показати себе у Болгарії та Італії. Отримали можливість познайомитись з культурою інших країн та представити Україну, Кам'янець-Подільський, свою танцювальну студію на фестивалях, що дало поштовх для подальщої наполегливої роботи.

В м. Несемр, Болгарія, відвідали XIV Міжнародний дитячий фестиваль «Сонце-Радість-Краса», де хамелеони змагалися з 3,5 тисячами учасників із 11-ти країн світу та вибороли II місце. На Міжнародному Фестивалі-Конкурсі «Рожеві ночі на Адріатичному морі» м. Ріміні Італія колектив здобув I місце.

"Хамелеон" у 2015 році виборов II місце на "Folk-Fest" - "Нетлінна спадщина глибин Дністра" Кам'янець-Подільський район. Прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Зіркова хвиля" у місті Львові та отримали II місце.

XI Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв «ArtTalentFest-2016» зібрав понад 8 тисяч учасників з України та закордону, серед яких контемп "Не твоя війна" приніс I місце, а hip-hop "Вуличне мистецтво" - II місце.

XIII Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв  «ArtTaltntFest 2017», який зібрав на своїй сцені українських учасників та із закордону. Щорічно фестиваль працює у п’яти жанрах: театральний, театр мод, вокальний, інструментальний та хореографічний.

Кам’янець-Подільський на фестивалі представляла хореографічна студія «Хамелеон», яка уже декілька років поспіль посідає призові місця на «ArtTalentFest».

2017 рік став не винятком, номер «Гуцульські витребеньки» посів II місце у номінації «Народний танець (стилізований танець)»; номер «Фантасмагорія театру» виборов також II місце, але у номінації «Естрадний танець (бродвейський джаз)». 

2018 рік розпочався із перемог. стали лауреатами I премії, 5 вікова категорія (змішана), народна стилізація та лауреатами I премії, 3 вікова категорія (старша), сучасний танець на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Долина надій 2018». На фестивалі представляли: «Вуличне мистецтво», «Гуцульські витребеньки», "Не твоя війна» та «Фантасмагорія театру».

P1250271

IMG_1447

IMG_1456   IMG_1452

P1250447    P1250444

IMG_1467

P1250440

IMG_1465      P1250436

P1250448   P1250451